Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

luty 2018

1

czw

 

11:00 STORM. Opowieść o odwadze (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:00 Podatek od miłości (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

16:00 Podatek od miłości (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

2

pt

 

10:00 Gnomy rozrabiają (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

12:00 Podatek od miłości (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:00 WOLN-OŚĆ'90 - Zespół Teatru 13

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

3

sb

 

11:00 Teatr 356, "Spełnione marzenie wróżki Fru-Fru"

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66

12:00 Gnomy rozrabiają (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:00 Teatr 356, "Spełnione marzenie wróżki Fru-Fru"

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66

14:00 Podatek od miłości (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

18:00 WOLN-OŚĆ'90 - Zespół Teatru 13

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

4

nd

 

11:00 Gnomy rozrabiają (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:00 Gnomy rozrabiają (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

15:00 Gnomy rozrabiają (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

18:00 Podatek od miłości (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

19:00 Edukacja Rity - Teatr CoMeta

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66

20:15 Podatek od miłości (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

5

pn

 

13:15 Gnomy rozrabiają (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

16:00 Gnomy rozrabiają (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

18:00 Gnomy rozrabiają (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:00 Podatek od miłości (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

6

wt

 

7

śr

 

09:15 STORM. Opowieść o odwadze (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

11:00 Gnomy rozrabiają (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:00 Gnomy rozrabiają (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:15 Podatek od miłości (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

8

czw

 

11:00 Gnomy rozrabiają (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:30 Podatek od miłości (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

17:30 Kabaret Młodych Panów - BOGOWIE Kabaret Młodych Panów

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:30 Kabaret Młodych Panów - BOGOWIE Kabaret Młodych Panów

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

9

pt

 

18:00 Gala XIV Plebiscytu na 10 najlepszych Młodych Sportowców Białołęki w 2016 roku

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

10

sb

 

11:00 Paddington 2 2D dubbing (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:00 Cudowny chłopak 2D dubbing (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

15:00 Paddington 2 2D dubbing (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

17:00 Paddington 2 2D dubbing (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

19:30 Cudowny chłopak 2D napisy (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

11

nd

 

11:00 Syn Winnetou (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:00 Paddington 2 2D dubbing (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

15:00 Cudowny chłopak 2D dubbing (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

17:00 Paddington 2 2D dubbing (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

18:00 Teatr Pijana Sypialnia - Wesele , 90 min.

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66

19:30 Cudowny chłopak 2D napisy (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

12

pn

 

14:00 Cudowny chłopak 2D dubbing (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

16:00 Paddington 2 2D dubbing (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

18:00 Cudowny chłopak 2D napisy (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:00 Cudowny chłopak 2D napisy (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13

wt

 

10:00 Paddington 2 2D dubbing (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

12:00 Cudowny chłopak 2D dubbing (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

14:00 Paddington 2 2D dubbing (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

14

śr

 

11:00 Paddington 2 2D dubbing (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:00 Paddington 2 2D dubbing (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:15 Cudowny chłopak 2D napisy (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

15

czw

 

11:00 Paddington 2 2D dubbing (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:00 Paddington 2 2D dubbing (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

16:00 Paddington 2 2D dubbing (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

18:00 Cudowny chłopak 2D napisy (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

16

pt

 

16:30 Pszczółka Maja : Miodowe Igrzyska (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

18:30 Pszczółka Maja : Miodowe Igrzyska (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:15 Cudowny chłopak 2D napisy (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

17

sb

 

11:00 Pan Teatrzyk - Rafał Sawuła, PINOKIO

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

11:00 A niech to czykolada! - Scena Małego Widza z Teatrem Baj

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66

12:00 Kulisy teatru -Jacek Zienkiewicz

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

16:00 Jan Bzdawka i Sylwia Szeliga - najpękniejsze piosenki musicalowe i poezja

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

17:00 CAFÉ CORTAO

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:00 Paweł Burczyk "4 tony podłogi"

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

18

nd

 

10:00 Teatr 356, "Spełnione marzenie wróżki Fru-Fru"

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66

11:00 Pszczółka Maja : Miodowe Igrzyska (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

11:00 Teatr Dobrego Serca

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66

12:00 Żaniołki

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66

14:00 Pszczółka Maja : Miodowe Igrzyska (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

16:00 Cudowny chłopak 2D dubbing (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

16:00 Artur Barciś Show

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66

17:00 Janusz Wawrowski & Warsaw String Players akustycznie - koncert muzyki klasycznej

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66

18:15 Pszczółka Maja : Miodowe Igrzyska (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

18:30 Sidney Polak - koncert

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66

20:00 Cudowny chłopak 2D napisy (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

19

pn

 

13:15 Cudowny chłopak 2D dubbing (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

16:00 Pszczółka Maja : Miodowe Igrzyska (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

18:00 Pszczółka Maja : Miodowe Igrzyska (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:00 Cudowny chłopak 2D napisy (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20

wt

 

11:00 Cudowny chłopak 2D dubbing (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:30 Pszczółka Maja : Miodowe Igrzyska (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

21

śr

 

11:00 Pszczółka Maja : Miodowe Igrzyska (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:00 Pszczółka Maja : Miodowe Igrzyska (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:15 Cudowny chłopak 2D napisy (2D/napisy)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

22

czw

 

11:00 Pszczółka Maja : Miodowe Igrzyska (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:00 Pszczółka Maja : Miodowe Igrzyska (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

15:30 Cudowny chłopak 2D dubbing (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

17:30 Pszczółka Maja : Miodowe Igrzyska (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

23

pt

 

10:15 Pszczółka Maja : Miodowe Igrzyska (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

12:00 Pszczółka Maja : Miodowe Igrzyska (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

14:00 Plan B (2D) , 85 min.

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:15 Plan B (2D) , 85 min.

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

24

sb

 

11:00 Pszczółka Maja : Miodowe Igrzyska (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:00 Pszczółka Maja : Miodowe Igrzyska (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

19:00 "LEGENDARIUM": "Niedźwiedź" Kompania Teatralna Mamro

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

19:00 BROADWAY EXCLUSIVE

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66

20:30 Plan B (2D) , 85 min.

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

25

nd

 

11:00 Miś Bamse i córka wiedźmy (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

13:00 Pszczółka Maja : Miodowe Igrzyska (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

14:45 Pszczółka Maja : Miodowe Igrzyska (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

16:30 Pszczółka Maja : Miodowe Igrzyska (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

18:00 Plan B (2D) , 85 min.

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

19:00 BROADWAY EXCLUSIVE

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66

20:00 Plan B (2D) , 85 min.

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

26

pn

 

14:00 Pszczółka Maja : Miodowe Igrzyska (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

16:00 Pszczółka Maja : Miodowe Igrzyska (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

18:00 Plan B (2D) , 85 min.

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:00 Plan B (2D) , 85 min.

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

27

wt

 

20:00 Plan B (2D) , 85 min.

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

28

śr

 

12:00 Plan B (2D) , 85 min.

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

14:00 Pszczółka Maja : Miodowe Igrzyska (2D/dubbing)

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1

20:15 Plan B (2D) , 85 min.

 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1