Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

Jakub Wocial - Dream of Broadway

Jakub Wocial to jeden z najzdolniejszych polskich artystów teatru muzycznego młodego pokolenia, obdarzony wybitnym talentem wokalista doceniany i chętnie angażowany do pierwszoplanowych ról także za granicą.

Podczas koncertu Dream of Brodway, artysta przeniesie nas we wspólną podróż ścieżkami, które wiodły go w dotychczasowych latach kariery. Usłyszymy fragmenty spektakli takich, jak „Upiór w Operze”, „Jesus Christ Superstar”, „Miss Saigon, „Rebecca”, „Les Misérables - Nędznicy”, czy kultowy „Taniec Wampirów” w którym jako debiutant zdobył serca zarówno polskiej, jak i niemieckiej publiczności. Zabrzmią utwory, które przez lata kształtowały artystyczną osobowość i wrażliwość Jakuba, dziś już kierownika sceny muzycznej warszawskiego Teatru Rampa oraz właściciela firmy Broadway w Polsce.

Podczas występu nie zabraknie również zapowiedzi kolejnych muzyczno-teatralnych wyzwań, które przed nim stoją. Artyście na scenie towarzyszyć będą goście: Paulina Janczak oraz Maciej Pawlak wraz z muzykami.

Podczas koncertu, w ramach projektu WYCHODZĘ Z RODZICAMI, zapewniamy opiekę nad
dziećmi w wieku 3-8 lat. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem mailowym: kasa@bok.waw.pl lub numerem telefonu 22 300 48 00 wew. 2. Zapisy do 23 listopada.
Rozwiń
Data Godzina Miejsce
25 listopada 19:00 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66
BILETY