Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

Doktor Dolittle i jego zwierzęta-Scena Małego Widza z Teatrem Baj

Myszy w fortepianie, wiewiórki w surducie, trzy chomiki w dzbanie, a pytony w bucie… Kto mógłby w takim domu wytrzymać?! Tylko Doktor Dolittle, który bardzo kochał zwierzęta i jako jedyny człowiek rozumiał ich mowę. Na wiadomość o epidemii wśród afrykańskich małp wyruszył na Czarny Ląd, aby je ratować. Wraz z nim popłynęli nieodłączni: papuga Polinezja, piesek Jip, kaczka Dab-Dab i prosiątko Geb-Geb. Była to misja pełna przygód i niebezpieczeństw – spotkali groźnych wojowników, trafili do więzienia i walczyli z piratami. Zyskali też nowych przyjaciół.
Spektakl dla dzieci 5+
 
Spektakl jest kolorową, rozśpiewaną i roztańczoną opowieścią o afrykańskich przygodach Doktora Dolittle i jego przyjaciół. W przedstawieniu wykorzystano różnorodne techniki teatralne: lalki, maski, teatr przedmiotu, czarny teatr i teatr cieni.
Rozwiń
Data Godzina Miejsce
18 listopada 11:00 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66
BILETY
19 listopada 11:00 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66
BILETY
09 grudnia 11:00 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66
BILETY
10 grudnia 11:00 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66
BILETY

Jakub Wocial - Dream of Broadway

Jakub Wocial to jeden z najzdolniejszych polskich artystów teatru muzycznego młodego pokolenia, obdarzony wybitnym talentem wokalista doceniany i chętnie angażowany do pierwszoplanowych ról także za granicą.

Podczas koncertu Dream of Brodway, artysta przeniesie nas we wspólną podróż ścieżkami, które wiodły go w dotychczasowych latach kariery. Usłyszymy fragmenty spektakli takich, jak „Upiór w Operze”, „Jesus Christ Superstar”, „Miss Saigon, „Rebecca”, „Les Misérables - Nędznicy”, czy kultowy „Taniec Wampirów” w którym jako debiutant zdobył serca zarówno polskiej, jak i niemieckiej publiczności. Zabrzmią utwory, które przez lata kształtowały artystyczną osobowość i wrażliwość Jakuba, dziś już kierownika sceny muzycznej warszawskiego Teatru Rampa oraz właściciela firmy Broadway w Polsce.

Podczas występu nie zabraknie również zapowiedzi kolejnych muzyczno-teatralnych wyzwań, które przed nim stoją. Artyście na scenie towarzyszyć będą goście: Paulina Janczak oraz Maciej Pawlak wraz z muzykami.

Podczas koncertu, w ramach projektu WYCHODZĘ Z RODZICAMI, zapewniamy opiekę nad
dziećmi w wieku 3-8 lat. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem mailowym: kasa@bok.waw.pl lub numerem telefonu 22 300 48 00 wew. 2. Zapisy do 23 listopada.
Rozwiń
Data Godzina Miejsce
25 listopada 19:00 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66
BILETY

My Little Pony. Film (2D/dubbing)

Stadko dzielnych kucyków staje oko w oko ze swoim największym wro­giem. Złowrogi Król Burzy postanawia wykraść całą magię z ich rodzin­nego królestwa Equestrii. By ją odzyskać, dzielni bohaterowie wyruszą w pełną przygód podróż, podczas której zyskają nowych przyjaciół jak morskie kucyki czy dobroduszni piraci, przeżyją wiele emocjonujących i zabawnych perypetii i po raz kolejny udowodnią, że przyjaźń to magia!

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
24 października 12:30 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1
BILETY
25 października 11:00 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1
BILETY
25 października 13:00 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1
BILETY
26 października 11:00 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1
BILETY
26 października 15:00 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1
BILETY
26 października 17:00 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1
BILETY
27 października 11:00 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1
BILETY
27 października 17:30 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1
BILETY

Plastusiowy Pamiętnik-Scena Małego Widza z Teatrem Baj

O Plastusiu PRAWIE WSZYSTKO wie Plastusiowy Pamiętnik, który jest największym przyjacielem Plastusia. To jemu Plastuś opowiedział PRAWIE WSZYSTKIE swoje przygody, to na jego Kartkach Plastuś narysował i opisał swój piórnikowy świat. Pamiętnik Plastusia i jego Kartki chętnie przedstawią mieszkańców piórnika, bo nie każdy wie, jakie to barwne towarzystwo. Poznacie też Tosię, Zosię, Jacka, a nawet niezbyt grzecznego Witka. Pamiętnik opowie PRAWIE WSZYSTKO
o Plastusiu z nadzieją, że podpowiecie mu, gdzie ma go szukać, bo dawno temu, nie wiadomo dlaczego ich drogi się rozeszły.
Spektakl dla dzieci 5+
 
Ten Plastuś jest taki: cały z plasteliny, ma duży nos, odstające uszy i zielone majteczki. Wszyscy mówią, że jest śliczny. Kto powie, gdzie on jest, dostanie 4 malowanki i 1 żółtą wstążeczkę.
Rozwiń
Data Godzina Miejsce
11 listopada 11:00 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1
BILETY
12 listopada 11:00 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1
BILETY

Tomasz Wendt Quartet

Tomasz Wendt Quartet to grupa w której muzycy łączą swoją wiedzą wynikającą z przeroznych doświadczeń muzycznych, miłości do jazzu, fascynacji rytmem i melodią oraz otwartości na współczesne wpływy. Tomasz Wendt Quartet to zespół w którym każdy jest twórczym kompozytorem i improwizatorem, a mimo to muzycy potrafią odnależć wspólny język muzyczny. Ich muzyka, obok silnie zakorzenionej tradycji jazzowej cechuje się otwartością na poszukiwanie nowych ścieżek.
Leader zespołu, Tomasz Wendt jest laureatem prestiżowej Nagrody Fryderyk 2017 w kategorii Jazzowy Debiut Fonograficzny. Ponadto jest laureatem konkursów w Polsce i za granica, m.in.: Jazz nad Odrą, Jazz Juniors, Konkurs Improwizacji Jazzowej w Katowicach, RCK Pro Jazz Festiwal, Klucz Do Kariery, Getxo Jazz Festival.
Kwartet prezentuje autorskie kompozycje saksofonisty Tomasza Wendta oraz aranzacje znanych utworów ze świata muzyki jazzowej, rockowej i bluesowej.
Tomasz Wendt Quartet to muzyka pełna emocji, wzruszeń i mocnych muzycznych doznan.

Skład zespołu:
Tomasz Wendt- saksofon
Grzegorz Piasecki- kontrabas
Bogusław Kaczmar- Fortepian
Wojciech Buliński- perkusja

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
19 listopada 18:00 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1
BILETY

WOLN-OŚĆ'90 - Zespół Teatru 13

Spektakl to zbiorowa wypowiedź twórców, których wejście w dorosłe życie przypadło na moment ustrojowej transformacji. Bohaterowie wspominają przemiany, powszechną fascynację nowościami i dostępem do wszystkiego tego, co przez lata było albo zakazane, albo niedostępne. Każdy z widzów z pewnością "dopisze" też kilka ważnych dla siebie rzeczy i zjawisk. Ze sceny padają także gorzkie refleksje o tym, co zostało z planów i marzeń tamtych czasów. W finale przedstawienia jedni myślą o okresie transformacji jako o zmarnowanej szansie i epoce fatalnych wyborów. Inni swojej szansy wypatrują w przyszłości.

WOLN-OŚĆ'90
reżyseria i opracowanie muzyczne: Piotr Ratajczak
tekst: Piotr Rowicki
dramaturgia: Maria Marcinkiewicz-Górna
scenografia i kostiumy: Grupa Mixer
ruch sceniczny: Arkadiusz Buszko
produkcja: Białołęcki Ośrodek Kultury
występują: Zuzanna Augustyniak, Joanna Rucińska, Dorota Słowikowska, Małgorzata Szumowska, Krzysztof Dzierżek, Marcin Majkut, Filip Pietkiewicz-Bednarek, Rafał Sawuła, Wojciech Wierzbowski

 

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
28 października 19:00 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66
BILETY
29 października 19:00 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66
BILETY

Wszyscy moi mężczyźni (2D/napisy)

Gwiazda rewelacyjnego serialu „Wielkie kłamstewka” oraz laureatka Oscara – Reese Witherspoon w pełnej humoru i wzruszeń komedii romantycznej o singielce, dla której trójkąt miłosny to zdecydowanie za mało! Obok uwielbianej przez widzów aktorki, w obsadzie produkcji znaleźli się m.in.: Michael Sheen, Lake Bell, Nat Wolff oraz posiadający polskie korzenie Pico Alexander. Film został wyprodukowany przez królową komedii – Nancy Meyers – autorkę hitów „Czego pragną kobiety”, „Holiday” i „To skomplikowane”, zaś reżyserii podjęła się jej córka Hallie Meyers-Shyer, debiutując tym samym w kręceniu filmowej fabuły. Idealny film dla nowoczesnych kobiet i wszystkich zakochanych w nich mężczyzn!

 

Po rozstaniu z mężem, Alice (Witherspoon) wraz z córkami opuszcza Nowy Jork. W Los Angeles wraca do rodzinnego domu, znajduje pracę oraz szkołę dla dzieci. I tylko sprawy sercowe odkłada gdzieś na bok. Wszystko zmienia się, gdy w dniu urodzin poznaje trzech uroczych facetów, którzy – podobnie jako ona – przybyli do LA w pogoni za marzeniami. Cała trójka pozostaje bez dachu nad głową i Alice, wbrew rozsądkowi, pozwala im zamieszkać u siebie. Tak rozpoczyna się pasmo damsko-męskich komplikacji, które z czasem przekształcają się w coś o wiele więcej. To jednak nie koniec wrażeń. Prawdziwe emocje zaczną się, gdy do drzwi Alice zapuka jej dawny mąż… Czy dla miłości warto rozpoczynać wszystko od nowa?

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
25 października 20:15 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1
BILETY
26 października 13:00 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1
BILETY
26 października 19:30 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1
BILETY

Zima w Dolinie Muminków-Scena Małego Widza z Teatrem Baj

Muminki jak misie zapadają w zimowy sen. A co się może stać, kiedy Muminek obudzi się w środku zimy? Może pomyśleć, że cały świat zniknął, bo wszystko przykryte śniegiem wygląda całkiem inaczej. Okazuje się jednak, że nawet zima, choć brakuje jej kolorów, też ma swój urok. Można jeździć na nartach, poznać Trolla, który mieszka za piecem i zaprawionego w zimowych sportach Paszczaka. Można też świętować wigilię, ale w tym celu trzeba już obudzić pozostałe Muminki.
Spektakl dla dzieci 5+
 
Na scenie ożywają bohaterowie z opowiadań Tove Jansson: Mama i Tatuś Muminka, Mała Mi, Paszczak, Too-Tiki. Wspólnie z nimi mali widzowie odkrywają różne oblicza zimy, która może być puchata i miękka jak pierzyna, ale też lodowata i niebezpieczna.
Rozwiń
Data Godzina Miejsce
16 grudnia 11:00 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1
BILETY
17 grudnia 11:00 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1
BILETY