Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Tomasz Wendt Quartet

 Warszawa

 Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1
 ul. Vincenta van Gogha 1

 19.11.2017

 18:00

 Ceny biletów

 20 zł

Tomasz Wendt Quartet to grupa w której muzycy łączą swoją wiedzą wynikającą z przeroznych doświadczeń muzycznych, miłości do jazzu, fascynacji rytmem i melodią oraz otwartości na współczesne wpływy. Tomasz Wendt Quartet to zespół w którym każdy jest twórczym kompozytorem i improwizatorem, a mimo to muzycy potrafią odnależć wspólny język muzyczny. Ich muzyka, obok silnie zakorzenionej tradycji jazzowej cechuje się otwartością na poszukiwanie nowych ścieżek.
Leader zespołu, Tomasz Wendt jest laureatem prestiżowej Nagrody Fryderyk 2017 w kategorii Jazzowy Debiut Fonograficzny. Ponadto jest laureatem konkursów w Polsce i za granica, m.in.: Jazz nad Odrą, Jazz Juniors, Konkurs Improwizacji Jazzowej w Katowicach, RCK Pro Jazz Festiwal, Klucz Do Kariery, Getxo Jazz Festival.
Kwartet prezentuje autorskie kompozycje saksofonisty Tomasza Wendta oraz aranzacje znanych utworów ze świata muzyki jazzowej, rockowej i bluesowej.
Tomasz Wendt Quartet to muzyka pełna emocji, wzruszeń i mocnych muzycznych doznan.

Skład zespołu:
Tomasz Wendt- saksofon
Grzegorz Piasecki- kontrabas
Bogusław Kaczmar- Fortepian
Wojciech Buliński- perkusja

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Wybierz sektor z planu sali

sektorsektor